Koszyk 0

Zamówiony towar jest dostarczany za pomocą firmy kurierskiej. Koszty dostawy towaru ponosi Kupujący - koszt wysyłki kurierem wynosi 16zł.

Nie realizujemy przesyłek za pobraniem.

Zamówienia wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych. Dostawa towaru następuje na adres wskazany przez kupującego w formularzu zamówienia.

Produkty wysyłane są niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty, nie później niż w terminie 7 dni roboczych (od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni świątecznych) zaś w niektórych przypadkach (np. braku dostępności Produktu) termin ten może zostać wydłużony o czym poinformujemy za pośrednictwem poczty elektronicznej).
Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez pocztę bądź firmę kurierską, a także za uszkodzenia przesyłki powstałe na skutek działania poczty lub firm kurierskich.

Przesyłki można również odebrać osobiście w Warszawie. W celu umówienia spotkania proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 692 180 378.


zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).